Abbott купує діагностичну компанію Alere
Компанія Abbott оголосила про придбання Alere, що суттєво покращило присутність та керівництво компанії Abbott у світовій діагностиці.
За умовами угоди, компанія Abbott сплачує 56 доларів за одну звичайну акцію на загальну очікувану вартість акцій у розмірі 5,8 мільярда доларів. Після завершення транзакції компанія Abbott стане провідним постачальником діагностики тестових центрів. Загальна діагностика продажів Abbott перевищить 7 мільярдів доларів після завершення.
Abbott зможе забезпечити нові, гнучкі та економічно вигідні, якісні продукти, які допоможуть системам охорони здоров’я відповідати зростаючому попиту як у стаціонарних, так і в амбулаторних умовах. Alere’s додатковий портфель продуктів забезпечить Abbott доступ до нових каналів і географічних регіонів, включаючи входження в швидко розвиваються торгових точках, таких як кабінети лікарів, клініки, аптеки та тестування на дому.
Коментуючи придбання, Майлз Д. Віль, голова та головний виконавчий директор компанії Abbott, зазначив: “Поєднання Alere і Abbott створить провідний світовий тестовий бізнес, а також суттєво посилить і збільшить присутність діагностики компанії Abbott. Ми хочемо запропонувати нашим клієнтам найкращі та найширші рішення для діагностики. Але це допомагає нам зробити це “.
Після завершення транзакції комбіноване підприємство запропонує найширший вибір пунктів лікування інфекційних хвороб, молекулярних, кардіометаболічних та токсикологічних тестів, розширюючи платформи Abbott для включення тестів на стійкість до стрибків і швидких полос.
“Сьогоднішнє оголошення – це захоплююча та трансформаційна віха для компанії Alere, яка надає негайну вигоду нашим акціонерам”, – сказав Наман Навана, президент та головний виконавчий директор Alere. “Наші провідні платформи та глобальна присутність в діагностиці, що поєднує в собі широкий портфель провідних продуктів компанії Abbott, прискорить нашу спільну мету вдосконалення допомоги пацієнтам.

OOO Bren Pharma