Компанія Roche оголосила, що продажі Групи зросли на 5% до 39,4 млрд. швейцарських франків. Продажі у відділі фармацевтики збільшилися на 5% до 30,6 млрд. швейцарських франків. Нещодавно запущені ліки Ocrevus, Tecentriq та Alecensa принесли 0,9 млрд. швейцарських франків продажів, що становить більше половини зростання підрозділу. У США обсяги продажів зросли на 10%, на чолі з Ocrevus, Tecentriq, Xolair і MabThera. У Європі продажі скоротились на 2%, де нижчі продажі MabThera та Avastin компенсують зростання продажів Perjeta і Actemra / RoActemra. У міжнародному регіоні обсяг продажів виріс на 4%, очолюваний субрегіонеми Латинської Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Японські продажі зросли на 2%.
Коментуючи продажі Групи, генеральний директор компанії Roche Северін Шван заявив: “Виходячи з високого зростання продажів наших фармацевтичних та діагностичних підрозділів протягом перших дев’яти місяців, я впевнений, що ми досягнемо наших цілей Особливо я радий затвердженню регулюючими органами препаратів Tecentriq, Gazyvaro та RoActemra в ЄС “.
У вересні було оголошено або опубліковано результати кількох клінічних досліджень. Дослідження фази III Мурано, яке оцінювало Venclexta / Venclyxto у поєднанні з MabThera / Rituxan у людей з рецидивним або рефрактерним хронічним лімфоцитарним лейкозом, досягло своєї первинної кінцевої точки та показало статистично значущі покращення часу, коли люди прожили без прогресування хвороби при лікуванні Venclexta / Venclyxto plus MabThera / Rituxan в порівнянні з бенгімастином та MabThera / Rituxan.
Результати шестимісячного дослідження, що поєднували лікування Esbriet та nintedanib з ідіопатичним фіброзом легенів (ІПФ), були представлені у вересні, демонструючи подібний профіль безпеки для комбінованого лікування, як очікується, для кожного лікування окремо Більшість хворих з ІПФ буде лікувалися або Esbriet, або nintedanib, але достовірна інформація про безпечність та переносимість комбінованої терапії не була доступна до цих пір.
Рош оголосив результати глобального дослідження фази III Alur, який показує, що Alecensa значно знизив ризик погіршення захворюваності або смерті (без виживання без прогресування) на 85% порівняно з хіміотерапією у пацієнтів з ALK-позитивним розвитком НМРЛ, які прогресували після лікування платиновим на основі хіміотерапії та кризотініба. У пацієнтів з вимірним проявом захворювання в ЦНС загальна частота відповіді становила 54% для Алексена проти 0% для хіміотерапії.
Стійкість – невід’ємна частина бізнес-стратегії Роша
У вересні Roche був визнаний лідером стабільності в рамках індексу індустрії фармакології, біотехнології та науки про життя в дев’ятому році поспіль індексу стабільності Dow Jones (DJSI). Компанія особливо добре працювала у категоріях, що стосуються тягаря витрат на охорону здоров’я, етичних методів маркетингу та кліматичної стратегії. Це визнання базується на поглибленому аналізі економічних, соціальних та екологічних показників.

OOO Bren Pharma